Makale seçiniz.

Otomatik Halı Yıkama Makinaları

OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNESİ VE AVANTAJLARI

Otomatik Halı Yıkama Makinesi tek seferde birçok halıyı temizleyebilir.  Daha büyük ve uzun halılar için uzatılabilir ray sistemi opsiyoneldir. Otomatik halı yıkama makinesi kullanımı kolay, ön yıkamalı temizlik için, kire ve halının cinsine göre durulama yapabilen, ayarlanabilir,  bilgisayarlı PLC adı verilen tek tuşlu kumanda sistemi ve kontrol paneline sahiptir. Diğer makinelerimiz ve Otomatik Halı Yıkama Makinesi de tüm arıza, işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

İki tip Otomatik Halı Yıkama Makinesi vardır. Birisi Masa Tipi Otomatik Halı Yıkama Makinesi ve diğeri ise Yer Tipi Otomatik Halı Yıkama Makinesidir.

Yer Tipi Otomatik Halı Yıkama Makinesinin Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi, Yarı Otomatik Halı Yıkama Makinesi ve Manuel Halı Yıkama Makinesi olmak üzere üç ayrı modeli vardır.  

Otomatik Halı Yıkama Makinesi kir ve lekeleri halının tamamından aynı oranda çıkartır.

Otomatik Halı Yıkama Makinesi yeni ve potansiyel iş sahaları oluşturmaktadır.

Profesyonel temizlik şirketleri, halı temizlik şirketleri ve her türden temizlik servisleri çabuk ve seri olarak iş yapmak, daha kaliteli hizmet için Otomatik Halı Yıkama Makinesi kullanmaktadırlar.

Otomatik Halı Yıkama Makineleri işçilikten, deterjandan ve enerjiden tasarruf sağlar. PLC dokunmatik kontrol sistemi sayesinde farklı yıkama programlarıyla, farklı tipte halıları yıkama özelliği vardır.

Müşterinin talebine göre Otomatik Halı Yıkama Makinesinin PLC kontrol sistemi farklı dillere uyarlanabilmektedir.

Otomatik Halı Yıkama Makinesi çalışma sistemi bakım maliyeti çok düşük olan bir makinedir.

Otomatik Halı Yıkama Makinesinin elektrik sistemi her ülkenin elektrik sistemine göre uyarlanabilir.

PLC kumanda sistemi sayesinde kullanımı ustalık gerektirmeyen bir makinedir.