Endüstriyel Tip Trifaze Motorlu Süpürücüler

Özellikle uzun süre süpürge ile temizlik yapılması gereken alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış endüstriyel tip trifaze motorlu süpürücülerimiz kuru toz ,un ,çimento ,metal ve ahşap talaşı gibi normal süpürgelerin vakumlamasının zor olacağı parçaları temizlemek amacıyla kullanılması için kullanılmaktadır.

Trifaze süpürgelerimiz asenkron motorlu ve blower sistemi ile çalıştığından uzun süre durdurmadan çalıştırılabilmektedir .Büyük kazan kapasitesine sahiptir.Toz torbasına ihtiyaç duymadığından dolayı uzun süre sadece filtre temizliği yapılarak kullanılabilir. Çift kazanlı olarak dizayn edilen trifaze süpürgelerimiz isteğe göre farklı kazan kapasitelerinde imal edilebilmektedir. Süpürgelerimizde kullanılan kazanlar paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

İhtiyaca göre tekstil , hepa yada teflon filtreli modellerimiz mevcuttur. Siparişinizi vermeden önce kullanım amacına göre bizlere ulaşarak hangi filtreyi tercih etmeniz gerektiği konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Normal süpürgelere göre emiş basıncı daha yüksek olduğundan dolayı sabit vakumları daha güçlüdür .Fabrika içi temizliğinin yanı sıra  kesim yada ahşap işleme , pvc , alüminyum  işleme vb. tezgahlarına monte edilerek kesim ve işleme sırasında ortaya çıkan atık talaş ve tozların emilmesinde yüksek performans vermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
YouTube
Instagram
Cevapla
1
WhatsApp için tıklayın!
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
(Hello. For English +90 549 276 72 00)