Anafor serisi Profesyonel tip yerinde yıkama halı koltuk makinası evlerde ,camilerde ,yurtlarda, otellerde, iş yerleri gibi alanlarda temizlik işi yapan firmaların en önemli makinalarındandır. Anafor profesyonel koltuk ve halı yıkama makineleri ,ev ,ofis, işyeri  yada Zemini halı kaplı olan Otel, Salon, Camii gibi alanlarda halıları yerinden kaldırmadan yıkamanızı sağlayacak  ‘ yerinde halı yıkama makinası ‘ [...]

PROFESYONEL TİP YERİNDE HALI, KOLTUK, YATAK YIKAMA MAKİNELERİ Yerinde koltuk-halı yıkama Yerinde koltuk-halı yıkama makinamız özellikle temizlik şirketlerinin vazgeçilmezi olması yanı sıra birçok kurumun da çözüm ortağı olmuştur. Safran makine anafor serisi içerisinde 10/13 modelimiz yerinde koltuk ve halı yıkama makinası sanayi tipi tam profesyonel bir makinadır. Bir adet vakum motoru  bir  adet su motoru [...]

EDW 321 C serisi  koltuk yıkama makinası   krom kazanlı ,1 adet su ve 1 adet vakum motoruna sahip  ,krom  kazanlı endüstriyel tip süpürge yada ıslak-kuru sanayi tip süpürge  olarak da kullanılabilen yerinde halı ve koltuk yıkama makinası dır.

EDW 772 C Halı ve koltuk yıkama makinası ,yerinde halı ve koltuk temizliği yapmak amacı ile tasarlanmış 2 vakum motorlu yerinde halı ve koltuk yıkama makinası  modelidir.  

EDW 773 C Halı ve koltuk yıkama makinası ,yerinde halı ve koltuk temizliği yapmak amacı ile tasarlanmış 3 vakum motorlu yerinde halı ve koltuk yıkama makinası  modelidir.