Koltuk Yıkama İşi Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler

SORU: Yerinde koltuk yıkama işi yapmak istiyorum sizce bu işte kar edebilir miyim? Temizlik sektöründe devamlılığı sağlayabilir miyim?

CEVAP: Bu işe başlamak için büyük bir bütçe ayırmıyorsunuz. Sadece bir Anafor koltuk yıkama makinesi ve deterjanla bu işe başlayabilirsiniz.

Temizlik esnasında kullandığınız su, elektrik gibi giderler müşteriye aittir, bu anlamda kullandığınız deterjandan başka bir gideriniz bulunmamaktadır. Koltuk yıkama sektöründe uygulayacağınız fiyat politikası sizin karınızı belirleyecektir ve bu işi yapan müşterilerimiz getiriden oldukça memnunlar.

Sunacağınız kaliteli temizlik işlemi, reklam çalışmaları, sosyal medya hesaplarınızdan yaptığınız paylaşımlar ve en önemlisi temizlik işlemini yapmış olduğunuz müşterilerin sizleri tanıdıklarına tavsiye etmesiyle bu sektörde kalıcı olmanız kaçınılmaz bir sonuçtur. En iyi koltuk yıkama makinası olarak Anafor tavsiye edilmektedir.

SORU: Yerinde koltuk yıkama işini bayanlar da yapabilir mi yoksa ağır bir iş dalı mıdır?

CEVAP: Kullanıcılarımızın birçoğu bayan müşterilerimizden oluşmaktadır. Anafor koltuk ve halı yıkama makinamızın Ergonomik tasarımı ve vasıf gerektirmeyen kolay kullanımı bulunmaktadır. Bu sayede makinamız fazla yer kaplamaz ve 29 kg’lık ağırlığıyla kolay taşınabilmektedir.360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde dar alanlarda rahat hareket etme kabiliyetine sahiptir.

SORU: Anafor halı ve koltuk yıkama makinanızla yıkanan koltuklarda, yıkama işleminden sonra kalan ıslaklık durumu nedir?

CEVAP: Koltuk ve halı yıkama makinamız egzozlu tip çıkışlı, seri bağlantılı İtalyan yapımı çift fanlı motorlara sahiptir, emsalsiz derecede yüksek emiş basıncı ve yüksek vakum gücü bulunmaktadır. Böylelikle vakumlama işleminden sonra koltuklarda su bırakmaz tabi ki nemli olduğundan dolayı yarım gün havalandırmanız yeterli olacaktır.

SORU: Anafor Halı ve Koltuk yıkama makinanızı neden tercih etmeliyim? Diğer firmalardan farkınız nedir? 

CEVAP: Öncelikle makinamızın neredeyse bütün parçaları kendi fabrikamızda, yerli malı olarak üretilmektedir ve yedek parça gereksinimlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahatlıkla temin edebilirsiniz.

2800 watt gücündeki vakum motorları sayesinde uygulama yaptığınız alanda yüksek emiş sağladığından temizlik sonrasında kuruluk oranı yüksek olmaktadır.

Temizlik esnasında şeffaf kirli su tankı cam kapağı sayesinde yapılan temizliği anında gözlemlenebilirsiniz ki bu özelliği çok tavsiye almanızı sağlayacaktır.

Çok kolay su boşaltma sistemi vardır.

360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde dar alanlarda rahat hareket etme kabiliyetine sahiptir.

Ergonomik tasarımı sayesinde çok yer kaplamaz ve 29 kg’lık ağırlığıyla kolay taşınabilmektedir.

Isıtma rezistansı sayesinde suyu 40° kadar ısıtmaktadır böylelikle hem deterjanın etkisi artmakta hem de kir daha çabuk çözülmektedir.

SORU: Anafor makinamızın kullanım alanları nelerdir? 

CEVAP: Yerinde Halı, Koltuk, Yatak vb. yıkama işlemi yapılmaktadır.

Zemini halı kaplı olan Otel, Salon, Camii gibi alanlarda halıları yerinden kaldırmadan yıkama işlemi yapılması gereken yerlerde kullanılabilmektedir.

Koltuk Yıkama Makinalarımız

                                                                                                                                                                             Duygu TAŞKIN 

                                                                                                                                                                         Müşteri Temsilcisi

                                                                                                                                                           0530 975 49 09

  1. Fadime diyor ki:

    Bende koltuk yıkama işi yapmak istiyorum ama yasal hangi prosedürleri uygulayacağını bilmiyorum.anafor makinanizin buharlı temizlemesi var mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
YouTube
Instagram
Cevapla
1
WhatsApp için tıklayın!
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
(Hello. For English +90 549 276 72 00)