KOLTUK YIKAMA MAKİNASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Temizliğe gidilen evlerde müşteriler tarafından en çok dikkat edilen hususlardan bir tanesi firmaların kullanmış olduğu koltuk yıkama makinasıdır. Firmanın kullanmış olduğu koltuk yıkama makinesi ne kadar profesyonel görünürse o kadar çok dikkat çekmektedir. Açıkçası müşteriler küçük, ev tipi bir makine değil de sanayi tipi ve heybetli bir makine görmek istemektedirler. Eğer ki koltuk yıkama makinesi küçük görünüme sahipse müşteriler tarafından yeterli görünmemektedir. Bu nedenle makinenin görüntüsüyle göze hitap etmesi çok önemlidir.

Taşınabilirliği kolay olmalıdır. Asansörsüz binalarda taşıyıcıyı çok yormamalı, temizlik esnasında kolay hareket ettirilebilir olmalıdır.

Koltuk Yıkama makinesi seçimi yapılırken vakum gücüne bakılmalıdır. Vakum gücünün düşük olması halinde yıkanılan koltuktan su çekimi yeterince yapılamayacağı için koltukların kuruma süresi de uzun sürecektir.

Koltuk Yıkama makinesi seçimi yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biride tank kapasitesinin geniş olmasıdır. Tank hacminin küçük olması durumunda temizlik esnasında sürekli su doldur boşalt işlemiyle uğraşırsınız. Bu durum hem kullanıcıyı yormakta hem de temizlik süresini uzatmaktadır. Tank ne kadar geniş olursa kullanıcı için o kadar yararlı olacaktır.

Koltuk yıkama makine seçiminde bir diğer önemli hususta suyu ısıtma özelliğidir. Sıcak su ile yıkanan zeminde kir daha çabuk yumuşamakta, deterjan etkisini arttırmakta ve soğuk suyla yapılan temizliklere oranla zemin daha kısa sürede kurumaktadır.

Koltuk Yıkama makinesi seçimi yapılırken makineyi satın aldığınız firmanın yedek parça bulunulurluğu ve servis ağı bulunmalıdır.

 

                                                                                                                                                              Duygu TAŞKIN

                                                                                                                                                             Satış Temsilcisi

                                                                                                                                                             0530 975 49 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
YouTube
Instagram
Cevapla
1
WhatsApp için tıklayın!
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
(Hello. For English +90 549 276 72 00)